Výstavy

Aktuálně

Připravujeme putovní výstavu „Nevěsty z jiných světů. Cizinky v nás“. Výstava bude k dispozici k zapůjčení od ledna 2019. V případě zájmu kontaktujte jakoblecipracloveka@gmail.com.


Výstavy na míru

Navrhneme vám scénář a dle zájmu i zrealizujeme výstavu na téma odívání a textilnictví v pravěku až středověku, eventuálně zaměřenou také na experiment v archeologii.

Baví nás také vymýšlet různé doprovodné aktivity, metodické pomůcky či pracovní listy pro výstavy.

Potřebujete doplnit výstavu či stálou expozici rekonstrukcí oděvů lidu kultur dob dávno minulých? Přemýšlíte nad oživením archeoparku vhodnými oděvy pro lektory či dokonce návštěvníky?

Rádi vám navrhneme možné varianty, doporučíme vhodný postup nebo i vyrobíme odpovídající rekonstrukce či repliky. Nabízíme:

Návrh

 Soubor obsahuje písemnou rešerši, nákres rekonstrukce, doporučený postup výroby včetně použitelných materiálů. Návrh bude předán elektronicky, obrazová část ve vhodném tiskovém rozlišení.

Cena dle náročnosti a počtu rekonstrukcí dohodou.

Realizace oděvu

Při výrobě je pro nás důležité zachovat maximální možnou autentičnost, proto pracujeme vždy s doložitelnými materiály a vycházíme ze soudobých poznatků o vývoji odívání a textilnictví. Na naši práci se podívejte v rubrice Portfolio.

Cena je různá dle náročnosti a rozsahu zakázky – neváhejte nám napsat!